Bu Görüntüyü Unutun! Şuan Tanınmaz Halde…

Son dönemde şehitlerle ilgili yaptığı skandal açıklamalar nedeniyle tepki çeken Nur Yerlitaş bir deri bir kemik kaldı. Kısa sürede zayıflayan Nur Yerlitaş, adeta tanınmaz hale geldi.

Nur Yerlitaş, sosyal medyada yaptığı skandal açıklamalar nedeniyle ünlüler dünyasından sert tepki görmüştü. Skandalın ardından sessizliğe bürünen Yerlitaş’ın yeni hali şok etti.

11 AYA BÖLDÜ, TÜM KİLOLAR GİTTİ Ekim ayında verdiği bir röportajda mide ameliyatı geçirmediğini ve kendi tabiriyle standartların üzerindeki kilosundan 11 aya böldüğü bir program sayesinde kurtulduğunu söyleyen Yerlitaş, profesyonel yardım alarak diyet yaptığını söylemişti.

HEM MİDE HEM PORSİYON KÜÇÜLDÜ Kurallara uyduğu için midesinin ve doğal olarak da porsiyonlarının küçüldüğünü söyleyen Yerlitaş, bu yöntemi mide ameliyatı olmaktan daha sağlıklı bulduğunu da sözlerine eklemişti.

BAMBAŞKA BİRİ OLDU Evine gelen bir spor hocasıyla çalışmalarını sürdüren modacı yeni görüntüsüyle çok şaşırttı. Geride bıraktığımız yılın son aylarına oranla çok daha zayıflamış görünen Yerlitaş ya dediği gibi başarılı bir şekilde diyetini sürdürüyor ya da fikrini değiştirip ameliyat masasına yattı.