İĞRENÇ OLAY! 17 YAŞINDAKİ KIZ ÜVEY BABASINDAN…

KAYSERİ’de yaşayan 36 yaşındaki Yılmaz Gökçe, lise öğrencisi 17 yaşındaki üvey kızı Ö.D. ile birlikte kaçtığı Konya’da polis tarafından bir apartmanın çatı katında yakalandı. 7.5 aylık hamile olan Ö.D.’nin polise verdiği ilk ifadede, “Üvey babamı annemden kıskanıyordum” dediği öğrenildi.

İddiaya göre inşaat işçisi Yılmaz Gökçe, Kayseri’de 42 yaşındaki Fatma Gökçe ile bir süre önce evlendi. Fatma Gökçe’nin ilk evliliğinden olan lise son sınıf öğrencisi kızı Ö.D. ile Yılmaz Gökçe 2 yıl önce cinsel ilişkiye girdi. Üvey baba ve kızının ilişkisi 2 yıl boyunca sürdü. Ö.D., 7.5 ay önce üvey babasından hamile kaldı.

13 Haziran 2008 günü, Kayseri’de ailesiyle birlikte pikniğe giden Yılmaz Gökçe, Ö.D. ile birlikte kaçarak Kayseri’den ayrıldı. Konya’ya gelen Yılmaz Gökçe ile Ö.D., Meram İlçesi Kozağaç Mahallesi’nde bir apartamının çatı katına yerleşerek, kapıcılık yapmaya başladı. Komşuları, Yılmaz Gökçe’nin Ö.D.’yi eşi olarak tanıttığını ve kapıcılık yaparak binanın çatı katında kaldığını söyledi.

Fatma Gökçe’nin Kayseri Emniyet Müdürğülü’ne eşi ve kızının kaybolmasını bildirmesinin ardından Konya polisi dün gece ihbar üzerine Gökçe ve üvey kızının kaldığı apartmanı belirleyerek eve baskın yaptı. Yılmaz Gökçe Meram İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınırken, Ö.D., Çocuk Şubesi’ne teslim edildi. Polis otosuna bindirilen Yılmaz Gökçe, gazetecileri karşısında görüncü Ö.D.’ye sarıldı. Gökçe ve 7.5 aylık Ö.D., Numune Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi.

2 YILDIR BİRLİKTEYİZÖ.D.’nin polise verdiği ilk ifadede, “Üvey babam Yılmaz Gökçe ile 2 yıldır birlikte oluyoruz. Hamile kaldım ve 7.5 aylık hamileyim. Geçen ay, Kayseri’den kaçarak, Konya’ya yerleştik. Üvey babamı seviyorum. Kendi isteğimle onunla beraber oldum. Üvey babamı annemden kıskanıyordum” dediği öğrenildi. Yılmaz Gökçe ve Ö.D.’nin ifadelerinin ardından Kayseri polisine teslim edileceği açıklandı.