Hamile kadın arılarla fotoğraf çektirdi ancak! İşin sonu korkunç…

Birazdan göreceğiniz hamilelik fotoğrafları daha önce gördüklerinize hiç benzemiyor. Siz bir anne adayı olsaydınız böyle fotoğraflar için riske girer miydiniz? Emily Mueller, bir arı yetiştiricisi. Doğal olarak arılardan korkmuyordu. Babası da arı yetiştiricisi olduğundan küçüklüğünden beri arılarla içli dışlı olmuştu. Eşi Ryan ile beraber Mueller Honey Bee Removal isminde şirketleri vardı. Kadının lakabı ‘Arılara fısıldayan kadın’ olmuştu.

Hamile olduğunu öğrenen Emily Mueller arılarla beraber fotoğraf çektirmek istedi. Emily daha önce düşük yapmıştı. Bu seferse her şey yolunda gidiyordu. Fotoğrafçı Kendrah Damis ile irtibata geçerek kendisinden bebeğinin ve arıların yer aldığı fotoğraflar çekmesini istedi. Emily, arıların karnının üstüne konmasına izin verdi. Ortaya inanılmaz görüntüler çıktı. Fotoğraflar internette hızla yayıldı ve Emily bir günde ünlü oldu. Tahmin edildiği kadarıyla 20 bine yakın arı, karnının üstüne konmuştu. Emily fotoğraf çekiminden önce arıları besledi. Böylelikle arılar tarafından sokulma şansını sıfıra indirdi. Arıları karnına doğru çekmek için de elindeki konserve kutusuna kraliçe arıyı koydu. Fotoğraf çekiminden önce doktora danıştı ve onayını aldı.

Fotoğraf çekiminin ardından Emily ve Ryan bebek odasını düzenlemeye başladılar. Geçtiğimiz ayda Emily’nin bebeği düşünce adeta kahroldu. Emily, Facebook’ta “Tanrının Emersyn Jacob adını koyacağımız oğlumuzu yanına aldığını düşünmek istiyorum” dedi. Acı olay gerçekleştiği sırada Emily diğer üç çocuğuyla ilgileniyordu. Birden sancılanmaya başladı. Bebeğinin hareket etmediğini de hissetti. Emily, “2:30’da uyandım ve bebeğimin hareket etmediğini farkettim” dedi. Hemen eşi Ryan’ı uyandırdı ve bebeğin kalp atışını dinlemesini istedi. Emily, “İkimiz de bebeğin hareket etmediğine karar verirsek sabah ilk iş hastaneye gidecektik” dedi.

Hamilelik sürecinde anne adaylarının gergin hissetmesi ve bebeklerinin hayatından endişe etmesi gayet normal. Eşi Ryan ile beraber hastaneye giderlerken düşündüklerinin doğru olmaması için dua ettiler. Emily, “Eve gülerek döneceğimizi sanıyorum. 6 gün içinde Emersyn dünyaya gelecekti” dedi. Bebeğin kalp atışı olmadığı anlaşılınca anne yıkıldı. Emily, “Doktorun ultrason için karnıma jel sürüşünü dün gibi hatırlıyorum. O ana dair hatırladığım her şey ömrüm boyunca aklımdan çıkmayacak” dedi. Bebeğin neden düştüğü hala tam olarak bilinmiyor.