Korkunç Bir Şekilde Can Verdi! Haberi Duyanlar şoka Girdi.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden üç kişiden biri olan Ebru Demir’in, bir dönem TV8’de yayımlanan ‘Rising Star Türkiye’ isimli ses yarışmasına katıldığı ortaya çıktı. Çerkezköy’de sekreterlik

yapan 23 yaşındaki Ebru Demir’in kaza sırasında hayatını kaybetmesinin ardından ortaya çıkan görüntüler sosyal medyada da büyük ses getirdi.

Onur KAYA/ÇERKEZKÖY(Tekirdağ),(DHA)- TEKİRDAĞ’ın Çerkezköy ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında ölen 3 kişiden Alican Yılmaz(25) ile Ebru Demir(23) gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Çerkezköy’de turizm firması ve akaryakıt istasyonları bulunan, aynı zamanda Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Salih Yılmaz’ın oğlu Ali Can Yılmaz, dün gece arkadaşlarıyla birlikte Çorlu’ya eğlenmeye gitti.

Ali Can Yılmaz, eğlencenin ardından beraberinde ilçede bir fabrikada çalışan Esengül Comba ve sekreterlik yaptığı belirtilen Ebru Demir ile Çerkezköy’e dönüşe geçti. Ali Can Yılmaz yönetimindeki 34 FK 0705 plakalı otomobil, Çorlu-Çerkezköy karayolunda, önünde seyreden Menderes Kara yönetimindeki 34 UB 449 plakalı kamyona arkadan çarptı. Kazada, Ali Can Yılmaz ile Ebru Demir ve Esengül Comba, şiddetli çarpmanın etkisiyle hurdaya dönen otomobilde yaşamını yitirdi.