Bu Yöntemle Selülitlerinizden 15 Günde Kurtuluacaksınız ! Nasılmı ?

Evet yanlış duymadığınız vereceğimiz karışımları düzenli kullanmanız halinde 15 günde harika bir vücuda sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki önerilerimizi dikkatlice uygulamak! Karma ciltler için uygun olan portakal yağı ile selülitlerden

kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Öncelikle bu yağın oluşumu portakal kabuğu ve portakal ağacı çiçeklerinden olmaktadır.

Portakal Yağının Faydaları

Özellikle romatizma ağrılarına iyi gelir. Hızlı yanıt verme süresi olduğu için, ağrıyan bölgelerinize rahatlıkla sürebilirsiniz. Mideyi rahatlattığı gibi sindirime de yardımcıdır. Özellikle geçmişte ateş düşürücü özelliği kullanılmıştır.

Yara ve yanıklara iyi gelir.

Cildi sıkılaştırır ve selülitleri giderir. Aynı zamanda sürülen bölgenin daha güzel olmasını sağlar. Sivilcelere iyi gelir, akneleri temizler. Anemi ve soğuk algınlığına iyi gelir.

Portakal yağının içerdiği vitaminler: C-B-E-P vitaminleri vardır. Mineral olarak magnezyum, bakır, potasyum, çinko, fosfor bulunmaktadır. Ayrıca güçlü bir demir bulunmaktadır. Kısacası portakal yağının bileşenleri oldukça güçlü diyebiliriz.

Portakal Yağı Nasıl Kullanılır?

Selülitler için uygulanacak bölgeye masaj yaparak yedirmelisiniz. Yara tedavisi için uygulayacak kişilerde yaranın üzerine birkaç damla portakal yağı damlatarak bir süre bekledikten sonra temizlemelidir. Faydalarından daha hızlı yararlanmak için hem tüketmenizi tavsiye ediyorum hem de uygulamanızı. Tüketecek olanlar ise birkaç damla portakal yağını yarım çay bardağı su ile tüketebilir.

Portakal Yağı Maskeleri Göğüs Büyüten Portakal Yağı Malzemeler: 2 tatlı kaşığı çörek otu yağı / çörek otunun faydaları isimli konumuzdan ne işe yaradığını detaylı öğrenebilirsiniz. 1 tatlı kaşığı mersin yağı 1 tatlı kaşığı portakal yağı Malzemeleri temin ettikten sonra karıştırın ve her gece yatmadan önce göğüslerinize masaj yapın. Burada en önemli nokta düzenli olarak uygulamanızdır.

Buna dikkat ederek istenen sonuca ulaşabilirsiniz.

Göbek Eriten Portakal Yağı Malzemeler:

Bir tatlı kaşığı portakal yağı Bir tatlı kaşığı biberiye yağı Böyle bir tarife denk geldim, yazmak istedim. Uygulamayı spordan sonra öneriyorlar. Yani, spor yaptıktan sonra bu karışımı karın bölgenize sürün ve kapatın. Bir süre bekledikten sonra (30-40 dk) duş alabilirsiniz, temizleyebilirsiniz. Etken maddeleri ile yağ yakmaya faydalı olduğu söyleniyor.

Bunun dışında yeşil çay isimli makalemiz ile yağ yakma ve metabolizma hızlandırma süreçlerini en yükseğe çıkartabilirsiniz.