Oğlunu Görenler Sen Bunu Nasıl Doğurdun Diyor

Oğlunu Görenlerler Gözlerine İnanmadı!SEN BUNU NASIL DOĞURDUN Seslendirdiği şarkılar paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kıran Songül, canlı yayına oğlunu da çıkardı.ÖVGÜLER DİZDİLER Fiziği ve konuşma üslubu ile herkesi kendine hayran bırakan Songül”ün oğluna diğer gelin adayları da övgüler dizdi.

ÖVGÜLER DİZDİLER Fiziği ve konuşma üslubu ile herkesi kendine hayran bırakan Songül”ün oğluna diğer gelin adayları da övgüler dizdi.Hadise’nin Prenses şarkısı ile gündeme bomba gibi düşen Songül sosyal medya üzerinde en çok konuşulan isim olmuştur.

Son olarak Beyazıt Öztürk’ün sunmuş olduğu Beyaz Show’a gelinliği ile katılan Songül Beyazıt ile yaptığı düet ile de izlenme rekorları kırmıştır.

Songül Hanım 44 yaşındadır. Daha önce 2 evlilik yapmış Songül Hanım’ın 22 yaşında bir oğlunun olduğu bilinmektedir. Talipleri her geçen artan Songül Hanım locanın aranan isimleri arasında yer almaktadır. İzmir’de yaşayan Songül Hanım balık burcuna sahip olduğundan dolayı duygusal bir yapıya sahiptir.

Bir dönem Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu evlilik programında yer alan Songül Hanım Esra Erol’un evlilik programına transfer olmuştur.

Songül Hanımın Kriterleri?Duygusal bir yapıya sahip olan Songül Hanım nazik beyefendiler ile görüşmek istemektedir. Yaş sınırı tanımayan gelin adayı kendisinden çok büyük biri ile de görüşmek istemediğini belirtmiştir.