4 yaşındaki kız t*cavüze etmişti! Çileden çıkaran haber

Düğünde 4 yaşındaki kıza tecavüz olayının görgü tanığı anlattı: Sapığı görünce

4 yaşındaki kız tecavüze etmişti! Çileden çıkaran haber

ben ve yanımdakiler saldırdık. Herkes normal kavga sanıp bizi ayırdı, gerçeği bilseler linç ederlerdi… Adana Yüreğir Mahallesi’nde 11 Şubat günü sokak

4 yaşındaki kız tecavüze etmişti! Çileden çıkaran haber

düğününde Sedat K. (20) isimli sapığın evde uyumakta olan 4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmesinin yankıları sürerken olayın görgü tanığı Y.Ö. konuştu: “Düğünden bir gün önce küçük kızımız ve ailesi Adana’ya geldi.Bütün gün çocuklarla oynadı. Yorulunca annesinin kucağında uyudu. Biz de rahatça uyusun diye içerde yatağa götürmesini söyledik.

4 yaşındaki kız tecavüze etmişti! Çileden çıkaran haber

Akşam üzeri kuzeni yanımıza geldi. Annenin kulağına bir şey söyledi. Anne bana bakıp kızının ismini çığlık atmaya başlayınca içeriye koştum. Girdiğimde o sapığı gördüm..”

4 yaşındaki kız tecavüze etmişti! Çileden çıkaran haber

VURMAYA BAŞLADIM: “O anda gözlerim karardı. Hemen onu odadan çıkardım. Vurmaya başladım. Bir kaç kişi daha B.’yi yatakta o halde görünce saldırmaya başladı. Dışarıdan gelenler ise olayı normal bir kavga sanıp, sapığı elimizden aldılar. O da o kargaşada kaçtı. Hemen ambulans çağırdık, anne kızıyla birlikte gitti. Sedat K.’nın evine gidip gizlendiğini öğrendik. Millet linç edecekti. Tecavüze uğrayan kızın babası herkesi durdurdu. Kendi elleriyle o sapığı karakola götürdü…”

4 yaşındaki kız tecavüze etmişti! Çileden çıkaran haber

AİLEYİ ÇİLEDEN ÇIKARAN HABER: Sosyal medyada hastanede yapılan paylaşımların hepsi yalan. Anlatıldığı gibi fiziksel olarak ağır bir durumu yok. Ama psikolojik olarak çok kötü. Şu anda Hatay’a evlerine döndüler. Evin içinde anne ve babasından başka bir ses dahi görse kaçarak odaya saklanıyor. Ama çocuğun öldüğü yönünde yapılan haberler aileyi çileden çıkardı. Kızın öldüğü yönündeki haberleri yüzünden sürekli rahatsız ediliyorlar. Kimseyle konuşacak durumda değiller.

4 yaşındaki kız tecavüze etmişti! Çileden çıkaran haber

TECAVÜZE İDAM KAMPANYASI: Son dönemlerde artan çocuğa yönelik cinsel istismar olayları için sosyal medyada ‘Tecavüze idam istiyoruz’ kampanyası başlatıldı. 2 gün içerisinde kampanyaya 435 bin kişi imza verdi. Adana’da 4 yaşındaki çocuğa yapılan cinsel istismar saldırısının ardından sosyal medyada da #ÇocukSusarSenSusma hastagiyle yüzbinlerce paylaşım yapıldı.

4 yaşındaki kız tecavüze etmişti! Çileden çıkaran haber

TEK KİŞİLİK HÜCREDE: Tecavüzcü ise tek kişilik bir hücrede tutuluyor. Hangi ilde biz de bilmiyoruz. Sanığın ailesi de başka bir ile götürüldü. Sedat K.’nın abisi ailenin yanına gelerek kardeşinin ceza alması için tanıklık yapacağını söyledi. Zaten aile onu sildiklerini ve avukat dahi tutmayacaklarını belirtti.

4 yaşındaki kız tecavüze etmişti! Çileden çıkaran haber

SAVCILIK AÇIKLAMA YAPTI: Adana Cumhuriyet Başsavcılığı cinsel istismara uğrayan 4.5 yaşındaki kız çocuğun öldüğüne yönelik çıkan haberlerin asılsız olduğunu, küçük kızın hayati tehlikesinin olmadığı yönünde Medya İletişim Bürosu’ndan yazılı bir açıklama yaptı. Küçük kızın öldüğüne ilişkin bazı yayın organlarında ve sosyal medyada çıkan haberlerin asılsız olduğu belirterek, yaşanan olayın toplumu derin bir üzüntüye boğduğu ve her kesimde tepkiye neden olduğunun vurgulandığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Mağdurun herhangi bir hayati tehlikesi bulunmayıp, ailesi ile birlikte Hatay’da yaşamaya devam etmektedir. ’Çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ ve ’Cebir ve hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından tutuklanan şüpheli ise Adana dışındaki bir ceza infaz kurumunda tutuklu bulunmaktadır. Şüpheli hakkında Adana Cumhuriyet Başsavcılığımızca yürütülen soruşturmanın en kısa sürede tamamlanarak kamu davası açılıp adaletin tecellisinin sağlanması konusunda gerekli hassasiyet gösterilmektedir” denildi.