Nuray Hafiftaş’ın 2 aylık eşi bakın kim çıktı!

Nuray Hafiftaş’ın hiç evlenmediği bekar olduğu sanılıyordu. Meğer Nuray Hafiftaş 1992 yılında gizlice evlenmiş. Nuray Hafiftaş’ın eşinin ismi Ceyhun Çelik. Nuray Hafiftaş’ın evliliği sadece 2 ay sürmüş. 14 Şubat Sevgilliler gününde hayata veda eden ünlü türkücü Nuray Hafiftaş’ın hiç evlenmediği ve bekar olduğunu sanılıyordu.

Meğer Nuray Hafiftaş 1992 yılında bir kez evlenmiş ve bu evlilikten ağzı fena halde yanmış. Nuray Hafiftaş’ın bu evliliği bilinmiyor çünkü sadece 2 ay sürmüş ve boşanma ile noktalanmış. Nuray Hafiftaş’ın eşi ile yaptığı sürpriz evlilik o dönem gazetelerine de günler sonra yansımış. ve “gizli nikah’ başlığı ile verilmiş.

Nuray Hafiftaş’ın 1992 yılında gizlice evlendiği kişinin ismi Ceyhun Çelik. Nuray Hafiftaş bu evliliği en yakınlarından bile gizlemiş ve kaset çalışması sırasında tanıştığı Ceyhun Çelik ile yıldırım nikahı kıymış. Nuray Hafiftaş’ın evliliği boşanmak için mahkemeye başvurunca ortaya çıkmış.

Nuray Hafiftaş’ın 2 ay süren olaylı evliliği ve dayakçı kocası Ceyhun Çelik ile ilgili haberler 16 Şubat 1992 tarihli gazetelere ‘Yerli Liz Dayak Kurbanı’ başlığı ile yansımış. Haberde Nuray Hafiftaş’ın kocası Ceyhun Çelik ile gizlice evlendiği bilgisi yer alıyor.

NURAY HAFİFTAŞ ŞİDDET YÜZÜNDEN BOŞANMIŞ

1992 yılındaki gazetelere yansıyan haberlere göre Nuray Hafiftaş kocası Ceyhun Çelik’ten şiddet görmüş. 2 aylık evliyken ünlü türkücü dayak yediği eşi Ceyhun Çelik’i karakola şikayet etmiş.Nuray Hafiftaş’ın ailesi boşanmasını isterken araya Cengiz Kurtoğlu girmiş ve ünlü türkücü eşine bir şans daha vermiş. Ancak kocası Ceyhun Çelik dayak olayına devam edince Nuray Hafiftaş avukatı İlhan Gündüz aracılığı ile boşanmak için dava açmış.

EŞİ NE İŞ YAPIYORDU? : Nuray Hafiftaş’ın kaset çalışması yaparken tanışıp evlendiği eşi Ceyhun Çelik müzik yönetmeni olarak çalışıyordu. Çiftin tanışması da bu yolla olmuştu.

BU YÜZDEN Mİ HİÇ EVLENMEDİ : Nuray Hafiftaş kocasını dayak yüzünden boşadıktan sonra bir daha adını hiç anmadı ve kimseyle de evlenmedi. Verdiği röportajlarda da ‘erkeklere’ olan güvensizliğini ‘neden evlenmiyorsunuz’ sorusuna verdiği yanıtla şu şekilde ortaya koymuştu; – Evlenmek için insanlara güvenmek gerekiyor. Hiç kimse mutsuzluk yaşasın, boşansın, çocukları ortada kalsın istemez. Bunların sebeplerini bilemeyiz. Kapılar kapandığında içeridedir yaşanan bütün gerçekler.

Öyle bir zaman olmuş ki, erkekler kadınları sömürmek ister durumdalar. Özellikle sanatçının isminden yararlanayım, ekranlara çıkayım diyen çok erkek modeli var. Korkuyorsun tabiî bir şekilde… Öyle bir hayat süreceksem, kendi halimde, ailemle yaşayayım diyorum…

– Bazı şeyler vardır size anlatamam. Sorumluluklarımdan bahsediyorum. Eğer ben olmazsam, hiçbir şey olmaz. Benim hayatıma girecek insanın da en az benim kadar mütevazî, ailesine ve aileme düşkün, maddî ve manevî şeyleri benimle paylaşıyor olması gerekiyor. Bu olamadığı takdirde, benim ailem ve etrafım zorda kalır.

ANA BABAMA EL OĞLUNU DEĞİŞMEM : -Bin tane el oğlunu anamın, babamın tırnağına değişmem. Bu kadar açıklayabilirim… Benim huzurum olacaksa, evliliğe evet derim.Kanser olan Nuray Hafiftaş 14 Şubat 2018 Sevgililer gününde saat 12.56 hayata veda etti. 53 yaşındaki Nuray Hafiftaş’ın eşi ve çocukları yok. Çünkü Nuray Hafiftaş hiç evlenmedi. Neden evlenmediğini de verdiği bir röportajda söylemişti.

53 yaşında kanser hastalığına yeni düşen Nuray Hafiftaş geride onurlu bir özgeçmiş bıraktı. 8 Ağustos 1964 yılında Ardahan Çıldır’da doğan Nury Hafiftaş 1.5 yaşında geldiği İstanbul’da yokluk içinde büyüdü. Konservatuvar mezunu olan Nuray Hafiftaş TRT ile Türkiye çapında tanında ve en ünlü Türk Halk müziği sanatçılarından biri oldu.

Lüks yaşamı sevmediği için İstanbul yerine köy hayatını tercih edip Çatalca’ya yerleşen Nuray Hafiftaş hiç evlenmedi. Özel hayatı ile hiç gündeme gelmeyen Nuray Hafiftaş’ın Güray Hafiftaş isminde kendisi gibi sanatçı bir bir erkek kardeşi bulunuyor.