Eski Eşten ‘Sevgililer Günü’ Dehşeti…!

ADANA’da eski eşinin vurduğu kadın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Adana’da Mahmut D…, Sevgililer Günü nedeniyle barışma teklifine olumsuz yanıt veren eski eşi Zuhal K….’ı (47)

cadde ortasında pompalı tüfekle vurduktan sonra aynı silahla intihar girişiminde bulundu. Ağır yaralanan K…., kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, D… ise yoğun bakımda.

Eski eşten 'Sevgililer Günü' dehşeti!

Olay dün saat 19.00 sıralarında Seyhan ilçesine Çınarlı Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı’nda meydana geldi. İddiaya göre, bir süre önce boşandığı eşi Zuhal K…. ile barışmak isteyen Mahmut D….. kadının peşini bırakmadı. Bugün de K…..’ı takip eden D……, kadının yanına gelerek kendisini çok sevdiğini ve Sevgililer Günü’ne barışmış olarak girmek istediğini söyledi.

Eski eşten 'Sevgililer Günü' dehşeti!

K…..’ın reddetmesi üzere öfkelenen D….., pompalı av tüfeğiyle kadını göğsünden vurdu, ardından da aynı silahı kendi göğsüne dayayıp, tetiği çekti. Ağır yaralanan K….. ve D…… çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen ambulanslarla farklı hastanelere kaldırıldı.

Eski eşten 'Sevgililer Günü' dehşeti!

Çok kan kaybettiği belirtilen K….., doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Yoğun bakımda tedavisi devam eden D…..’nin ise hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Eski eşten 'Sevgililer Günü' dehşeti!

Eski eşten 'Sevgililer Günü' dehşeti!

Adana’da Mahmut D….., Sevgililer Günü nedeniyle barışma teklifine olumsuz yanıt veren eski eşi Zuhal K…..’ı (47) cadde ortasında pompalı tüfekle vurduktan sonra aynı silahla intihar girişiminde bulundu. Ağır yaralanan K…… kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, D…… ise yoğun bakımda.

Eski eşten 'Sevgililer Günü' dehşeti!

K……’ın reddetmesi üzere öfkelenen D……, pompalı av tüfeğiyle kadını göğsünden vurdu, ardından da aynı silahı kendi göğsüne dayayıp, tetiği çekti. Ağır yaralanan K….. ve D……, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen ambulanslarla farklı hastanelere kaldırıldı.

Çok kan kaybettiği belirtilen K……, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Yoğun bakımda tedavisi devam eden D…..nin ise hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.